• Programma veld periode

  • Datum/AanvangThuisteamUitteamSoortScheidsrechterMeer
    13-11 19:30SV Bedum 45+2Omlandia 45+1regulier
    13-11 20:00Omlandia 45+1Engelbert 45+1regulier
    13-11 20:00Noordwolde 35+1Omlandia 35+1regulier
    13-11 20:30Omlandia 35+1SV Bedum 35+2regulier
    13-11 21:00NEC Delfzijl 35+2Omlandia 35+1regulier
    13-11 21:00vv Winsum 45+1Omlandia 45+1regulier
    13-11 21:30Omlandia 35+1Woltersum 35+1regulier
    13-11 21:30Omlandia 45+1SV Bedum 45+1regulier
    14-11 10:30Achilles 1894 JO15-2Omlandia JO15-1regulier
    14-11 11:00Niekerk VR1Omlandia VR1beker
    14-11 15:30Be Quick 1887Omlandiaregulier
    21-11 09:00Omlandia JO13-1Lycurgus JO13-2regulier
    21-11 09:00Omlandia JO17-1Lycurgus JO17-2regulier
    21-11 09:00SV Bedum JO15-3Omlandia JO15-2regulier
    21-11 09:00SJO Coendersborg JO13-2Omlandia JO13-2regulier
    21-11 10:30Omlandia JO17-2Be Quick 1887 JO17-3regulier
    21-11 10:30ST Poolster/Holwierde JO15-1GOmlandia JO15-1regulier
    21-11 12:30Omlandia 2Gorecht 2regulier
    21-11 12:30Omlandia JO19-1FC Lewenborg JO19-2regulier
    21-11 12:30Zuidhorn VR2Omlandia VR1regulier
    21-11 12:45DVC Appingedam 3Omlandia 3regulier
    21-11 14:30OmlandiaNoordwolderegulier
    21-11 14:30Rood Zwart Baflo 3Omlandia 4regulier
    27-11 19:30SV Bedum 45+1Omlandia 45+1regulier
    27-11 20:00Omlandia 45+1SV Bedum 45+2regulier
    27-11 20:00SV Bedum 35+2Omlandia 35+1regulier
    27-11 20:30Omlandia 35+1Noordwolde 35+1regulier
    27-11 20:30Engelbert 45+1Omlandia 45+1regulier
    27-11 21:00Omlandia 45+1vv Winsum 45+1regulier
    27-11 21:00NEC Delfzijl 35+2Omlandia 35+1regulier
    27-11 21:30Omlandia 35+1Woltersum 35+1regulier
    28-11 09:00Omlandia JO13-2Be Quick 1887 JO13-4regulier
    28-11 09:00Omlandia JO15-2VEV'67 JO15-4Gregulier
    28-11 10:15SJO Coendersborg JO13-1GOmlandia JO13-1regulier
    28-11 10:30Omlandia JO15-1SJO Oldambt JO15-1regulier
    28-11 10:30SJO NWWC JO19-1Omlandia JO19-1regulier
    28-11 11:00SC Loppersum JO17-1Omlandia JO17-1regulier
    28-11 12:30Omlandia VR1SC Loppersum VR1regulier
    28-11 12:30Omlandia 3SV Bedum 7regulier
    28-11 12:45DVC Appingedam JO17-3Omlandia JO17-2regulier
    28-11 14:30Omlandia 4SV Bedum 9regulier
    28-11 14:30HolwierdeOmlandiaregulier
    28-11 14:30ACV 3Omlandia 2regulier
    05-12 09:00Omlandia JO13-2vv Winsum JO13-3regulier
    05-12 09:00Omlandia JO17-1SV Bedum JO17-3regulier
    05-12 09:00Lycurgus JO15-4Omlandia JO15-2regulier
    05-12 10:30Omlandia JO13-1DVC Appingedam JO13-1regulier
    05-12 10:30WVV JO15-2Omlandia JO15-1regulier
    05-12 11:00Omlandia JO17-2De Fivel JO17-1regulier
    05-12 12:00ST Eenrum/Kloosterburen VR2Omlandia VR1regulier
    05-12 12:30Omlandia 2The Knickerbockers 3regulier
    05-12 12:30Rood Zwart Baflo 2Omlandia 3regulier
    05-12 14:30OmlandiaVelocitas 1897regulier
    05-12 14:30Omlandia JO19-1HFC '15 JO19-3regulier
    05-12 14:30Onderdendam 2Omlandia 4regulier
    12-12 08:45Helpman JO13-4Omlandia JO13-2regulier
    12-12 09:00Omlandia JO13-1Roden JO13-1regulier
    12-12 10:30Omlandia JO15-2HSC JO15-2regulier
    12-12 10:30Omlandia JO15-1SGV JO15-1regulier
    12-12 10:30Actief JO17-2Omlandia JO17-1regulier
    12-12 12:15SC Genemuiden 3Omlandia 2regulier
    12-12 12:45DVC Appingedam JO19-3Omlandia JO19-1regulier
    12-12 13:30OKVC 2Omlandia 3regulier
    12-12 14:30SC LoppersumOmlandiaregulier
    16-01 12:00Omlandia 2NEC Delfzijl 2regulier
    16-01 14:30OmlandiaGlimmenregulier