• Omlandia JO19:1 zaterdag speeldag man

  • Omlandia JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Doornbos, JaapOverige stafTeammanager
    Hovenkamp, ReneTechnische stafTrainer

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 10:30Omlandia JO19-1 - Achilles 1894 JO19-1Sportpark Sportlaan
    9 mrt. 10:30Lycurgus JO19-1 - Omlandia JO19-1Sportpark West-End
    16 mrt. 10:45Wildervank JO19-1 - Omlandia JO19-1Sportpark a/d Woortmanslaan
    23 mrt. 10:30Omlandia JO19-1 - ST VAKO/Tynaarlo/Yde de Punt JO19-1Sportpark Sportlaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Achilles 1894 JO19-1 - Omlandia JO19-16 - 2
    10 feb.Velocitas 1897 JO19-1 - Omlandia JO19-14 - 0
  • Poulestanden Omlandia JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Helpman JO19-177002471721
    2Be Quick 1887 JO19-1760129101918
    3Velocitas 1897 JO19-1750227151215
    4Omlandia JO19-16204715-86
    5NEC Delfzijl JO19-172051315-26
    6Lycurgus JO19-172051524-96
    7FC Lewenborg JO19-172051532-176
    8GVAV-Rapiditas JO19-261051123-123

    Poulestanden Omlandia JO19-1 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Omlandia JO19-1760132122018
    2DVC Appingedam JO19-175112217516
    3Helpman JO19-274121711613
    4Zuidhorn JO19-27223181628
    5LEO (Loon) JO19-17223212018
    6Be Quick 1887 JO19-272232729-28
    7Grijpskerk JO19-172231318-58
    8Lycurgus JO19-27007330-270

    Poulestanden Omlandia JO19-1 ( Hoofdklasse (3e fase) B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVAV-Rapiditas JO19-2211011744
    2Omlandia JO19-111005233
    3Peize JO19-111005233
    4Gorecht JO19-111002023
    5Velocitas 1897 JO19-111003213
    6SJO Coendersborg JO19-1210156-13
    7ST VAKO/Tynaarlo/Yde de Punt JO19-1210123-13
    8Achilles 1894 JO19-12101811-33
    9Wildervank JO19-110105501
    10HFC '15 JO19-1201167-11
    11Lycurgus JO19-1201134-11
    12FC Lewenborg JO19-1100113-20
    13NEC Delfzijl JO19-1200237-40

    Poulestanden Omlandia JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 2 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 JO19-100000000
    2Borger JO19-100000000
    3Dokkum JO19-100000000
    4SC Franeker JO19-100000000
    5Groningen JO19-100000000
    6M.S.C. JO19-100000000
    7Nieuw Buinen JO19-100000000
    8Omlandia JO19-100000000
    9Oudehaske JO19-100000000
    10SJO Triville JO19-100000000
    11SJO Coendersborg JO19-100000000
    12ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO19-100000000
    13Urk JO19-400000000
    14Wykels Hallum JO19-100000000

    Poulestanden Omlandia JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finales Groep 2 1/8 finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 JO19-111008083
    2Twedo JO19-111007073
    3M.S.C. JO19-111004133
    4SC Franeker JO19-111003213
    5Omlandia JO19-111003213
    6ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO19-111003213
    7Nieuw Buinen JO19-111002203
    8Akkrum JO19-111001103
    9Borger JO19-110012200
    10Oudehaske JO19-110011100
    11Dokkum JO19-1100123-10
    12Groningen JO19-1100123-10
    13Wykels Hallum JO19-1100123-10
    14Urk JO19-4100114-30
    15SJO Triville JO19-1100107-70
    16SJO Coendersborg JO19-1100108-80

    Poulestanden Omlandia JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/4 finales Groep 2 Kwartfinale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 JO19-111006243
    2Twedo JO19-111006243
    3Akkrum JO19-100000000
    4SC Franeker JO19-100000000
    5M.S.C. JO19-100000000
    6ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO19-100000000
    7Nieuw Buinen JO19-1100126-40
    8Omlandia JO19-1100126-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arends, LennartTeamspeler
    Boer, RensTeamspeler
    Bouwman, KyanTeamspeler
    Dijkstra, CornéTeamspeler
    Doornbos, MauriceTeamspeler
    Holtman, ThijsTeamspeler
    Pleizier, RicardoTeamspeler
    Pleizier, SidneyTeamspeler
    Riesebeek, TimTeamspeler
    Schaaphok, SemTeamspeler
    Sturing, ThijsTeamspeler
    Venhuizen, LarsTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Omlandia JO19-1

    VS

    Achilles 1894 JO19-1

    02 maart 202410:30 uur
    Sportpark Sportlaan veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Omlandia JO19-1

    0670 Onder 19 (3e fase A-cat)

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd