• Veld A-selectie VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hovenkamp, ReneTechnische stafAss.-trainer/coach
    Krol, RemoTechnische stafKeeperstrainer
    Potgieter, RRTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Potgieter, RROverige stafTeammanager
    Schuil, SimonTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 15:30Be Quick 1887 - OmlandiaSportpark Stadion Esserberg
    21 nov. 14:30Omlandia - NoordwoldeSportpark Sportlaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Grijpskerk - Omlandia
    10 okt.Omlandia - HFC '152 - 0
  • Poulestanden Omlandia (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groen Geel44002932612
    2Velocitas 189744001541112
    3Holwierde42208358
    4Grijpskerk4211131037
    5Helpman42115507
    6Aduard 200042029636
    7SC Loppersum31203215
    8Glimmen31114404
    9Omlandia31113304
    10Be Quick 1887210156-13
    11Noordwolde301219-81
    12FC Zuidlaren401359-41
    13HFC '154004319-160
    14SC Stadspark4004424-200

    Poulestanden Omlandia (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aduard 200032107347
    2DVC Appingedam31118354
    3Omlandia31115234
    4Ezinge3012214-121
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergman, LucTeamspeler
    Dijk, Dennis vanTeamspeler
    Dijkhuizen, JeroenTeamspeler
    Meier, RubenTeamspeler
    Oudman, MartinTeamspeler
    Prenger, BodhiTeamspeler
    Renkema, L.Teamspeler
    Riesebeek, ArjanTeamspeler
    Wolde, C.M. v/dTeamspeler
    Wolde, Henk vdTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Be Quick 1887

    VS

    Omlandia

    14 november 202015:30 uur
    Sportpark Stadion Esserberg veld 1 Be Quick 1887

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Omlandia

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd