• Omlandia VR18+1 vrijdag

  • Omlandia VR18+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pijper, CarmenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 19:30Noordwolde VR18+1 - Omlandia VR18+1Sportpark Noordwolde
    18 sep. 20:00SV Bedum VR18+2 - Omlandia VR18+1Sportpark Noordwolde
    18 sep. 20:30Omlandia VR18+1 - DIVA'83 VR18+1Sportpark Noordwolde
    18 sep. 21:30DIVA'83 VR18+2 - Omlandia VR18+1Sportpark Noordwolde
    2 okt. 19:30SV Bedum VR18+2 - Omlandia VR18+1Sportpark Bedum
    2 okt. 20:00Noordwolde VR18+1 - Omlandia VR18+1Sportpark Bedum
    2 okt. 21:00DIVA'83 VR18+2 - Omlandia VR18+1Sportpark Bedum
    2 okt. 21:30Omlandia VR18+1 - DIVA'83 VR18+1Sportpark Bedum
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 aug.Omlandia JO15-1 - Bedum JO15-15 - 2
  • Poulestanden Omlandia VR18+1 ( 1e klasse 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Bedum VR18+200000000
    2DIVA'83 VR18+200000000
    3DIVA'83 VR18+100000000
    4Noordwolde VR18+100000000
    5Omlandia VR18+100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijkhuis, DieuwekeTeamspeler
    Emmelkamp, MeikeTeamspeler
    Jonkman, MirelTeamspeler
    Knol, RomyTeamspeler
    Pijper, CarmenTeamspeler
    Pijper, KiraTeamspeler
    Schokkenbroek, PascalleTeamspeler
    Velting, AnoukTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Noordwolde VR18+1

    VS

    Omlandia VR18+1

    18 september 202619:30 uur
    Sportpark Noordwolde veld 2 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Omlandia VR18+1

    211 Vrouwen 18+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (najaar)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd