Sponsor uitgelicht: Loods XL

Naam bedrijf
Loods XL (www.steigerhouttrend.nl en www.industrielemeubelshop.nl)

Uw naam en functie
Konstantijn Tempel (eigenaar)

Gevestigd in
Groningen

Bedrijfsomschrijving
Verkoop van steigerhout, eikenhout, industriële, betonlook en maatwerk meubels. Wij produceren binnen en buiten meubels tegen een zeer scherpe prijs. Tevens hebben wij een ruime keuze aan accessoires en zitmeubilair om de look compleet te maken.

Aantal personeel
18 medewerkers

Doelgroep / klantenkring
De doelgroep is zeer divers en bestaat uit mannen en vrouwen in de leeftijd van 20 t/m 70 jaar. Onze klanten komen uit Nederland, België en Duitsland. De doelgroep winkelt voornamelijk in onze online webwinkels. Tevens hebben wij een showroom in Groningen (Rouaanstraat 5). Door ons ruime aanbod aan diverse meubels spreken wij een brede doelgroep aan.

Hoe onderscheidt u zich t.o.v. een soort gelijk bedrijf?
Wij onderscheiden ons van de concurrent doordat wij zeer snel leveren (binnen 2 weken) en dit tegen een zeer scherpe prijs. Alle meubels worden in onze eigen fabriek geproduceerd. Hierdoor kunnen wij snel schakelen. Tevens hebben wij transport in eigen beheer waardoor wij een snelle levering kunnen garanderen.

Welke relatie is er met V.V. Omlandia?

Wilt u verder nog iets kwijt?