Home
Nieuws
Vereniging
Bestuur
Commissies
Wedstrijdsecretariaat
Club van Vijftig
Algemene Privacy Statement
Normen en Waarden
Contact
Wedstrijden
Programma veld deze week
Programma veld periode
Programma zaal deze week
Programma zaal periode
Afgelastingen
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Teams
Mannen
Omlandia 1
Omlandia 2
Omlandia 3
Omlandia 4
Omlandia 35+1
Vrouwen
Omlandia VR1
Bovenbouw
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO15-2
Middenbouw
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
Onderbouw
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Zaal
Omlandia zaal1
Omlandia zaal 2
Trainingsschema
Downloads
Activiteiten
Agenda
Kantinequiz
Klaverjascompetitie
Klaverjasmarathon
Voetbal-Twaalfuurtje
Voetbalquiz
Zomeravondvoetbal
Toernooi
Ledenadministratie
Informatie
Aanmelden als lid
Adreswijziging
Overschrijven
Opzeggen lidmaatschap
Contributie
Sponsoring
Sponsor mogelijkheden
Informatie aanvragen
Onze sponsors
Sponsornieuws
Home
Nieuws
Vereniging
+
Bestuur
Commissies
Wedstrijdsecretariaat
Club van Vijftig
Algemene Privacy Statement
Normen en Waarden
Contact
Wedstrijden
+
Programma veld deze week
Programma veld periode
Programma zaal deze week
Programma zaal periode
Afgelastingen
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Teams
+
Mannen
+
Omlandia 1
Omlandia 2
Omlandia 3
Omlandia 4
Omlandia 35+1
Vrouwen
+
Omlandia VR1
Bovenbouw
+
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO15-2
Middenbouw
+
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
Onderbouw
+
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Zaal
+
Omlandia zaal1
Omlandia zaal 2
Trainingsschema
Downloads
Activiteiten
+
Agenda
Kantinequiz
Klaverjascompetitie
Klaverjasmarathon
Voetbal-Twaalfuurtje
Voetbalquiz
Zomeravondvoetbal
Toernooi
Ledenadministratie
+
Informatie
Aanmelden als lid
Adreswijziging
Overschrijven
Opzeggen lidmaatschap
Contributie
Sponsoring
+
Sponsor mogelijkheden
Informatie aanvragen
Onze sponsors
Sponsornieuws
Programma veld periode
Datum/Aanvang
Thuisteam
Uitteam
Soort
Scheidsrechter
Meer
19-03 20:00
Omlandia VR1
ZEC VR1
regulier
Afgeschermd
23-03 09:00
SGV JO13-1
Omlandia JO13-1
regulier
23-03 10:30
Omlandia JO15-1
vv Winsum JO15-1
regulier
23-03 10:30
Omlandia JO19-1
ST VAKO/Tynaarlo/Yde de Punt JO19-1
regulier
23-03 10:30
DVC Appingedam JO15-4
Omlandia JO15-2
regulier
23-03 12:00
Omlandia 4
FC LEO 2
regulier
23-03 12:30
Omlandia 3
vv Zeester 3
regulier
23-03 12:30
Omlandia JO17-1
Noordwolde JO17-1
regulier
23-03 13:30
Middelstum 4
Omlandia 2
regulier
23-03 14:30
Omlandia 1
Middelstum 1
regulier
J. (Jan) Kuipers
28-03 19:00
Velocitas 1897 JO19-1
Omlandia JO19-1
regulier
30-03 09:00
Omlandia JO15-2
GRC Groningen JO15-2
regulier
30-03 09:00
Omlandia JO13-1
De Heracliden JO13-1
regulier
30-03 12:00
Omlandia 4
SGV 2
regulier
30-03 12:30
Omlandia 3
Dio Groningen 3
regulier
30-03 12:30
Lycurgus VR2
Omlandia VR1
regulier
30-03 12:30
Oosterparkers 3
Omlandia 2
regulier
05-04 19:30
Omlandia 35+1
FC Lewenborg 35+1
regulier
05-04 20:00
Eenrum 35+1
Omlandia 35+1
regulier
05-04 20:30
Omlandia 35+1
SV Bedum 35+1
regulier
05-04 21:30
GVAV-Rapiditas 35+1
Omlandia 35+1
regulier
06-04 09:00
Omlandia JO13-1
GVAV-Rapiditas JO13-2JM
regulier
06-04 10:30
Omlandia JO15-2
Asser Boys JO15-2
regulier
06-04 10:30
Aduard 2000 JO15-1
Omlandia JO15-1
regulier
06-04 11:30
Siddeburen JO17-1
Omlandia JO17-1
regulier
06-04 12:30
Omlandia VR1
VVK VR2
regulier
06-04 13:30
OKVC 2
Omlandia 3
regulier
06-04 14:00
SGV 2
Omlandia 4
regulier
06-04 14:30
SC Scheemda 1
Omlandia 1
regulier
06-04 14:30
Onderdendam 2
Omlandia 2
regulier
13-04 10:30
Omlandia JO15-1
FC Lewenborg JO15-1JM
regulier
13-04 10:30
Omlandia JO19-1
SJO Coendersborg JO19-1
regulier
13-04 10:30
Zuidhorn JO13-1JM
Omlandia JO13-1
regulier
13-04 11:00
GVAV-Rapiditas JO15-4
Omlandia JO15-2
regulier
13-04 12:00
Omlandia 4
SC Stadspark 6
regulier
13-04 12:30
Omlandia 3
Zuidhorn 6
regulier
13-04 12:30
Omlandia JO17-1
ST OKVC/Ezinge JO17-2
regulier
13-04 14:30
Omlandia 1
NEC Delfzijl 1
regulier
13-04 14:30
Omlandia 2
NEC Delfzijl 5
regulier
13-04 17:15
Groen Geel VR2
Omlandia VR1
regulier
19-04 19:30
Omlandia 35+1
Eenrum 35+1
regulier
19-04 20:30
FC Lewenborg 35+1
Omlandia 35+1
regulier
19-04 21:00
Omlandia 35+1
GVAV-Rapiditas 35+1
regulier
19-04 21:30
SV Bedum 35+1
Omlandia 35+1
regulier
20-04 09:00
Omlandia JO15-2
Pelikaan S JO15-1JM
regulier
20-04 09:00
Be Quick 1887 JO13-2
Omlandia JO13-1
regulier
20-04 10:00
The Knickerbockers VR7
Omlandia VR1
regulier
20-04 10:35
SJO 't Hogeland JO17-1
Omlandia JO17-1
regulier
20-04 11:00
Oosterparkers JO15-1
Omlandia JO15-1
regulier
20-04 12:00
Omlandia 4
Holwierde 3
regulier
20-04 14:30
Omlandia 1
Holwierde 1
regulier
20-04 14:30
SGV 3
Omlandia 2
regulier
20-04 15:00
Peize JO19-1
Omlandia JO19-1
regulier
23-04 20:00
VVK VR2
Omlandia VR1
regulier
A. (Attie) Kolen
30-04 20:00
Omlandia 4
HFC '15 7
regulier
04-05 09:00
Omlandia JO15-2
LTC JO15-4
regulier
04-05 09:00
De Heracliden JO17-1
Omlandia JO17-1
regulier
04-05 10:30
SV Bedum JO15-1
Omlandia JO15-1
regulier
04-05 10:30
GVAV-Rapiditas JO19-2
Omlandia JO19-1
regulier
T. (Tom) Schipper
04-05 12:00
FC LEO 2
Omlandia 4
regulier
04-05 12:30
Omlandia VR1
Amicitia VMC VR2
regulier
04-05 12:30
Omlandia 3
OKVC 2
regulier
04-05 14:00
VVSV '09 2
Omlandia 2
regulier
10-05 19:30
SV Bedum 35+1
Omlandia 35+1
regulier
10-05 20:00
Omlandia 35+1
FC Lewenborg 35+1
regulier
10-05 20:30
GVAV-Rapiditas 35+1
Omlandia 35+1
regulier
10-05 21:00
Omlandia 35+1
Eenrum 35+1
regulier
11-05 10:30
ODV JO15-1
Omlandia JO15-1
regulier
11-05 11:00
Gorecht JO19-1
Omlandia JO19-1
regulier
11-05 12:00
Omlandia 4
WEO 2
regulier
11-05 12:15
Amicitia VMC VR2
Omlandia VR1
regulier
11-05 12:30
Omlandia 3
Helpman 5
regulier
11-05 12:30
Omlandia JO17-1
De Heracliden JO17-1
regulier
11-05 14:30
Omlandia 1
Rood Zwart Baflo 1
regulier
11-05 16:45
Mamio 6
Omlandia 2
regulier
13-05 20:00
SV Bedum VR2
Omlandia VR1
regulier
18-05 09:00
Omlandia JO13-1
vv Winsum JO13-1
regulier
18-05 09:00
Omlandia JO15-2
Helpman JO15-3
regulier
18-05 10:30
Omlandia JO15-1
Drachten JO15-1
regulier
18-05 10:30
Omlandia JO19-1
FC Lewenborg JO19-1
regulier
18-05 12:30
Omlandia VR1
Lycurgus VR2
regulier
18-05 12:30
Zuidhorn JO17-3
Omlandia JO17-1
regulier
18-05 14:00
TEO 2
Omlandia 3
regulier
18-05 14:30
Omlandia 2
VVSV '09 2
regulier
18-05 14:30
ZEC 1
Omlandia 1
regulier
18-05 14:30
KRC 2
Omlandia 4
regulier
22-05 18:00
Pelikaan S JO15-1JM
Omlandia JO15-2
regulier
24-05 19:30
FC Lewenborg 35+1
Omlandia 35+1
regulier
24-05 20:00
Omlandia 35+1
GVAV-Rapiditas 35+1
regulier
24-05 21:00
Eenrum 35+1
Omlandia 35+1
regulier
24-05 21:30
Omlandia 35+1
SV Bedum 35+1
regulier
25-05 10:15
GRC Groningen JO15-2
Omlandia JO15-2
regulier
25-05 10:30
Omlandia JO15-1
GVAV-Rapiditas JO15-3JM
regulier
25-05 10:30
Omlandia JO19-1
HFC '15 JO19-1
regulier
25-05 12:30
Omlandia JO17-1
vv Winsum JO17-4
regulier
25-05 14:30
Omlandia 2
Onderdendam 2
regulier
01-06 12:30
Omlandia VR1
The Knickerbockers VR4
regulier
01-06 14:30
Aduard 2000 3
Omlandia 3
regulier
08-06 09:00
Omlandia JO15-2
GVAV-Rapiditas JO15-4
regulier