Home
Nieuws
Vereniging
Bestuur
Commissies
Wedstrijdsecretariaat
Club van Vijftig
Algemene Privacy Statement
Normen en Waarden
Contact
Wedstrijden
Programma veld deze week
Programma veld periode
Programma zaal deze week
Programma zaal periode
Afgelastingen
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Teams
Mannen
Omlandia 1
Omlandia 2
Omlandia 3
Omlandia 4
Omlandia 35+1
Vrouwen
Omlandia VR1
Bovenbouw
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO15-2
Middenbouw
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
Onderbouw
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Zaal
Omlandia zaal1
Omlandia zaal 2
Trainingsschema
Downloads
Activiteiten
Agenda
Kantinequiz
Klaverjascompetitie
Klaverjasmarathon
Voetbal-Twaalfuurtje
Voetbalquiz
Zomeravondvoetbal
Toernooi
Ledenadministratie
Informatie
Aanmelden als lid
Adreswijziging
Overschrijven
Opzeggen lidmaatschap
Contributie
Sponsoring
Sponsor mogelijkheden
Informatie aanvragen
Onze sponsors
Sponsornieuws
Home
Nieuws
Vereniging
+
Bestuur
Commissies
Wedstrijdsecretariaat
Club van Vijftig
Algemene Privacy Statement
Normen en Waarden
Contact
Wedstrijden
+
Programma veld deze week
Programma veld periode
Programma zaal deze week
Programma zaal periode
Afgelastingen
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Teams
+
Mannen
+
Omlandia 1
Omlandia 2
Omlandia 3
Omlandia 4
Omlandia 35+1
Vrouwen
+
Omlandia VR1
Bovenbouw
+
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO15-2
Middenbouw
+
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
Onderbouw
+
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Zaal
+
Omlandia zaal1
Omlandia zaal 2
Trainingsschema
Downloads
Activiteiten
+
Agenda
Kantinequiz
Klaverjascompetitie
Klaverjasmarathon
Voetbal-Twaalfuurtje
Voetbalquiz
Zomeravondvoetbal
Toernooi
Ledenadministratie
+
Informatie
Aanmelden als lid
Adreswijziging
Overschrijven
Opzeggen lidmaatschap
Contributie
Sponsoring
+
Sponsor mogelijkheden
Informatie aanvragen
Onze sponsors
Sponsornieuws
Programma veld deze week
Datum/Aanvang
Thuisteam
Uitteam
Soort
Scheidsrechter
Details
19-03 20:00
Omlandia VR1
ZEC VR1
regulier
Afgeschermd
23-03 09:00
SGV JO13-1
Omlandia JO13-1
regulier
23-03 10:30
Omlandia JO15-1
vv Winsum JO15-1
regulier
23-03 10:30
Omlandia JO19-1
ST VAKO/Tynaarlo/Yde de Punt JO19-1
regulier
23-03 10:30
DVC Appingedam JO15-4
Omlandia JO15-2
regulier
23-03 12:00
Omlandia 4
FC LEO 2
regulier
23-03 12:30
Omlandia 3
vv Zeester 3
regulier
23-03 12:30
Omlandia JO17-1
Noordwolde JO17-1
regulier
23-03 13:30
Middelstum 4
Omlandia 2
regulier
23-03 14:30
Omlandia 1
Middelstum 1
regulier
J. (Jan) Kuipers