Nieuwe indeling jeugdteams

In verband met de vele aanmeldingen voor jo9 en de welpen heeft de Jeugd Technische Commissie (JTC) besloten om een jo9-2 en jo7-2 te maken, zodat iedereen nu ook wedstrijden kan spelen. Daarnaast is jo11-3 gewijzigd naar jo10-1 en jo13-3 naar jo12-1.

In verband met deze wijzigingen zijn sommige spelers ingedeeld in een ander team. Deze wijzigingen zijn inmiddels persoonlijk besproken met de ouders van desbetreffende spelers en verstuurd naar de trainers/leiders.

Download hier de nieuwe teamindeling

Voor vragen kun je contact opnemen met de coördinator van het team of de JTC-voorzitter.

NaamFunctieE-mail
Christian PierieVoorzitterStuur e-mail
Devin van WijngeerenCoördinator JO19Stuur e-mail
Dennis van DijkCoördinator JO16 / JO15Stuur e-mail
Arjan TammengaCoördinator JO13Stuur e-mail
Jaap BoschCoördinator JO11 / JO9Stuur e-mail
Remo KrolCoördinator JO8 / JO7 / Welpen / KeepersStuur e-mail