Indelingen selecties Omlandia 3 en 4

De indelingen voor de selecties voor Omlandia 3 (reserve Vijfde Klasse) en Omlandia 4 (reserve Zesde Klasse) zijn bekend geworden voor het seizoen 2020-2021. Er zijn ten opzichte van vorig seizoen niet veel veranderingen opgetreden. Mochten er onduidelijkheden zijn of wil je als selectielid toelichting op de gemaakte keuzes, spreek dan iemand van de Technische Commissie aan.

Omlandia 3: Merijn Slagter (tevens teamleider), Ronald Oudman (tevens teamleider), Martin Schuthof, Bart van der Veen, Ronnie Smeltink, Stefan Drijfhout, Harm Balkema, Roelof Lode, Pieter Oosterhuis, Michel Winter, Bram Betsema, André Plijter, Kasper Schlukebir, Peter Pierie, Ivo Slagter, Jarno Meier, Maurice Slager, Jouke Kevelam en Oğuzhan Karatepe.

Omlandia 4: Erik van Dijken (tevens teamleider), Rick Groenewold, Bernard Westerholt, Marcel Poel, Anne van de Wijk, Jan Willem Braam, Erwin Buist, Klaas Jans Poort, Jan Bijman, Pieter Blokker, Peter Rebergen, Klaas Kruger, Kor Rijzinga, David Oterdoom, Allard Swart, Kevin van der Veen, Johan de Vries, Mark Hummel, Rick Betsema, Mark Wiltjer en Wilco Slump.