Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.

13 oktober Omlandia's "Oktoberfest 2018"Normaal is de nazit bij Omlandia altijd al erg gezellig, maar op zaterdag 13 oktober doen we daar gewoon nog een schepje bovenop. Na de competitiewedstrijd Omlandia 1 - NEC Delfzijl 1 wordt onze kantine weer getransformeerd tot een heuse biergarten. Vanaf 17.00 uur staat namelijk Omlandia's tweede Oktoberfest op het programma!

Bij een Oktoberfest horen natuurlijk lederhosen, dirndljurken, gezelligheid en bier. Kom je ook langs? Zorg dan vooral dat je gezellig bent aangekleed, dan zorgt Omlandia voor de rest en niet onbelangrijk: dat de bierpullen rijkelijk gevuld worden.

DJ Johan Klaus zorgt voor de juiste muzikale invulling. Het feest gaat sowieso door tot 21.00 uur, maar wie weet wat er nog in het vat zit als het heel gezellig wordt. Aanmelden is niet nodig, maar jouw aanwezigheid op 13 oktober wél!
Auf wiedersehen!


Laatste nieuws

18 september 2018, 08:36
Beste jeugdkeepers, woensdag starten we weer met de jeugdkeeperstraining. Hieronder lees je...
18 september 2018, 07:11
De gewijzigde voorlopige teamindeling voor de jeugd is via onderstaande link te downloaden. Ook de...
11 september 2018, 16:00
Bekijk hier het trainingsschema
08 september 2018, 22:27
Normaal is de nazit bij Omlandia altijd al erg gezellig, maar op zaterdag 13 oktober doen we daar...
03 september 2018, 14:54
De voetbalcompetities staan weer op het punt van beginnen. Dit betekent dat wij ons ook weer schrap gaan...
31 augustus 2018, 06:22
Vanaf 1 september is het op de trainingsavonden dinsdag en donderdag niet meer mogelijk om contant te...
U bevindt zich hier: Start Nieuws PR-commissie 13 oktober Omlandia's "Oktoberfest 2018"