Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.

Klittenband (Wedstrijdverslag JO7-1)

Kopje koffie en daar gaan we, waarschijnlijk het laatste verslag van dit seizoen en misschien wel uit mijn carrière....

Zoonlief liep de laatste tijd niet lekker op zijn knalgele Adidasjes...en scherp als ie is vroeg hij afgelopen dinsdag aan zijn allergrootste held Tom van Weert wat hij hier aan moest doen. Tom antwoordde als een echte prof: “nieuwe schoenen kopen”...dit alles vond plaats na de perfect georganiseerde dag rondom de wedstrijd VV Omlandia - FC Groningen. Deze wedstrijd werd overigens subliem van commentaar voorzien door een voor mij bekende stem....
Aldus geschiede, op naar Bedum en we kwamen terug met flitsende voetbalschoenen. Overigens in een kleur die, als ik die vroeger gedragen had, ervoor gezorgd zou hebben dat ik een aantal weken het ontbijt van het UMCG zou testen... maar dat was vroeger en nu is nu.
Wij stappen in bij papa Jan en Kazeem en rijden achter coach Michel. En dan gebeurt er iets raars, we moeten naar Hoogezand, maar Michel slaat af richting het waterzuiveringsstation in Garmerwolde. Ik zeg tegen Jan: “de coach weet vast een binnendoor” en ik word alvast pissig op mijzelf dat ik deze binnendoor niet ken na al die jaren in Ten Boer....maar nee, de coach gaat in de ankers, stapt uit en kijkt naar zijn auto, zoals Waylon naar het scoreverloop bij het songfestival...stront aan de knikker roep ik en we stappen uit. Nu kunnen Skoda’s veel (veel meer dan vroeger), maar met een lekke band rijden is nog wel een dingetje voor die wagens . Na een herschikking in de voertuigen kunnen we door naar Hoogezand. Papa Jan geeft ons een niet geplande sightseeing door Hoogezand, mede mogelijk gemaakt door zijn navigatie uit 1832...

Precies om 11 uur staan de mannen op het veld en we starten tegen ZEC. Levi schiet ons in no time op 1-0. Tim heeft ontzettend goed naar de coach geluisterd en speelt geweldig. Kazeem is weer onverzettelijk en mede dankzij hem en zijn goede doorzettingsvermogen scoort Tim 2-0. We laten ZEC ook een keer scoren en dan is deze wedstrijd in de knip.
HS-88 wil het ook tegen ons proberen en Julian Winter maakt een traumtor! Julian schiet de door hem verdiende vrije trap, van grote afstand, onberispelijk binnen. Dan scoort HS-88 twee keer en verliezen we....
Dit moet worden rechtgezet en dat doen we tegen NEC. Kazeem maakt 1-0, daarna drie goals van supertalent Levi Oosterbeek en Julian zorgt voor de einduitslag 5-1. De strafschoppen worden verzilverd door: Tim, Yanieck (prachtgoal), Kazeem en Julian. Heerlijk gespeeld jongens, met plezier, overspelen en mooie goals. Zoals Tom van Weert zou zeggen: “jullie hebben grote stappen gezet dit seizoen”.
En dan een persoonlijke noot: Ons gezin gaat Ten Boer verlaten, wij gaan ons vestigen in Drenthe. De vraag die mij afgelopen weken ongeveer een miljard keer is gesteld: “waarom?” En daarachter verschillende subvragen: in godesnaam/verplicht/wil je zelf wel...die vraag zal ik beantwoorden: Omdat we het leuk vinden, niets meer en niets minder. In het kielzog van deze beslissing komen ontelbare gevolgen en ééntje daarvan is dat ik geen verslagen meer schrijf voor VV Omlandia. Ik vind het jammer en heb het met ontzettend veel plezier gedaan. Maar ik weet dat ik “het schrijven” met een gerust hart achter kan laten bij vriend Mets. Wij gaan verhuizen maar u zult ons nog regelmatig in het dorp treffen, we nemen afscheid maar dan wel als een soort klittenband: los, maar ook makkelijk weer vast...
Het ga u allen meer dan goed! En ik slik terwijl ik dit typ, gewoon omdat jullie lieve mensen zijn!

Ik groet u!

Anne Post

Laatste nieuws

17 oktober 2018, 18:00
Clubblad 'De Treffer' nummer 1 (oktober) staat online. Klik hier voor de Treffer 1 - oktober...
17 oktober 2018, 17:42
Let op! Je kan je nog t/m as zaterdag 20-10 inschrijven voor Omlandia's twaalfuurtje! Hallo jongens,...
15 oktober 2018, 18:11
Vrijdag 28 december 2018 is de 16e klaverjasmarathon van vv Omlandia. Meer informatie volgt in...
07 oktober 2018, 21:51
Vrijdag 28 september jl. is de eerste ronde van de klaverjascompetitie 2018 – 2019 gespeeld. Er waren...
30 september 2018, 15:10
Beste jeugdkeepers, in verband met de extra aanmeldingen voor de keeperstraining hebben we de...
18 september 2018, 07:11
De gewijzigde voorlopige teamindeling voor de jeugd is via onderstaande link te downloaden. Ook de...
11 september 2018, 16:00
Bekijk hier het trainingsschema
31 augustus 2018, 06:22
Vanaf 1 september is het op de trainingsavonden dinsdag en donderdag niet meer mogelijk om contant te...
U bevindt zich hier: Start Nieuws Jeugd Klittenband (Wedstrijdverslag JO7-1)