Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.

Katatonisch (Wedstrijdverslag JO7-1)

Om 07.48 uur stappen we deze zaterdagmorgen op de fiets richting het sportpark van de plaatselijke V.V. Het zonnetje doet erg zijn best om ons wakker te maken tijdens onze fietstocht. Zoonlief mag kiezen bij wie hij in de auto stapt en dat is bij zijn grote vriend Kjeld. Achterin de auto heerst een feeststemming en voorin zitten papa Peter en ik katatonisch naast elkaar. Nu zult u denken: die Post heeft een cursus moeilijke woorden bij de LOI gevolgd afgelopen week, maar ik bouw de spanning op en kom er later op terug. We luisteren naar Peter zijn muziek: Bob Dylan en Jimmie Hendrix....helemaal bluessig dwalen mijn gedachten af naar gisteravond, de veel te jong overleden dj Avicii....ik wil Peter vragen of hij ook Avicii aan boord heeft, maar ik laat het maar voor wat het is.....
Bij aankomst in Zuidbroek schijnt de zon uitbundig en na kort overleg schuiven we alle taken in handen van trainer Jan Oosterbeek. Michel, Peter en ik doen niks.... En dit slaat over op het team. De jongens denken dat zij ook hun taken bij Jan neer kunnen leggen en in no time staan we 4-1 achter, onze goal gemaakt door Levi overigens. Ik vergeet zelfs notities te maken van de wedstrijd. Het team begint te morren, ook onderling en het wordt 5-1. Dan gebeurt er iets voor de eerste keer, wat nog een keer voor de tweede gaat gebeuren en straks gebeurt er nog iets voor de eerste keer wat ook nog weer voor een tweede keer gaat gebeuren. Ik weet het, het lijkt allemaal vaag, maar het komt goed geachte lezer......
Ik neem u mee naar Engeland (wat kost dat zult u denken) en wij schrijven Tottenham hotspurs tegen Stoke City. Christian Eriksen scoort voor Tottenham, maar teamgenoot Harry Kane vindt dat hij scoorde. Goed voor vooral zijn ego en zijn doelpuntentotaal dit seizoen. Kane dient een verzoek in bij de Engelse KNVB om het doelpunt aan hem toe te wijzen en dat gebeurt ook.....
Terug naar Zuidbroek (we zetten gelukkig weer voet op Nederlandse bodem)...Kazeem scoort de 2-5 of was het Julian die hem raakte? Met het "Kaneverhaal" in mijn achterhoofd schreeuw ik onmiddellijk dat Kazeem als doelpuntenmaker in het verslag komt....einde gemor.... Het wordt 2-6 en die lui zijn fysiek irritant. Julian maakt nog 3-6 en daarmee is het einde van deze wedstrijd.
Trainer Jan is niet blij en houdt een praatsessie op de middenstip.

HS'88
De praatsessie heeft goed geholpen en we komen met 0-1 achter. Dan is het klaar en de turbo gaat erop: Julian maakt 1-1, Levi 2-1 en de tegenstander maakt de 3-1 in eigen goal. Lief!.....Levi Oosterbeek scoort de 4-1 en we zien weer plezier en lol op het veld.

NEC
Zoonlief scoort bijna in eigen goal, maar er zat gelukkig een duveltje op de paal. Trainer Jan is fanatiek aan het coachen maar desondanks scoort NEC 0-1. NEC scoort nog een keer, maar dan in eigen doel, zodat het weer gelijk is. Ondertussen maak ik kennis met de vrouwelijke variant van een verslaggever, van de tegenstander....Michel stelt onmiddellijk een ruiling voor tussen de verslaggevers en het is fijn om te weten dat je op kwaliteit wordt gewaardeerd en niet op uiterlijk....bedankt Michel....
We hebben een roosvicee-instelling, prikloos....en dan volgt er een strafschop! Voor NEC, nog noooooit vertoond bij JO-7! Officieel mag het ook niet, maar prikloos als we vandaag zijn, vinden we het prima. Strafschop gemist.....
2 minuten later, een goedmakertje, want wat tot vandaag nog nooit gebeurd was, gebeurt nu voor de tweede keer: strafschop! Een wisselspeler van NEC houdt een schot van Kazeem tegen en dat mag niet. Dit keer een strafschop voor ons en Levi scoort de 2-2!
Daarna scoort Levi, offffff, inderdaad, of zit Julian er nog aan? Trainer Jan brult dat Julian nu echt wel genoeg gescoord heeft dus ik noteer Levi....volgzaam als ik ben.
Uiteindelijk eindigen we op 3-3....
Na de wedstrijd verteld trainer Jan dat het katatonisch was vandaag....ik vraag hem of alles verder goed gaat met hem en hij zegt Google maar: katatonisch....volgzaam als ik ben doe ik dit en ik vind het een prachtig bijpassende titel voor dit stuk....
Was er dan geen enkele highlight vandaag? Jawelllll, ik loop bij terugkomst op het sportpark in Ten Boer vriend, collega, maatje en held Mets Elgersma tegen het brede lijf! Als dat je highlight van de dag is dan is de rest van de dag wel erg katatonisch zult u denken....
Het gaat overigens goed met Mets, weinig inspiratie heeft ie door de afgelastingen en niet opkomen dagen van diverse tegenstanders....ik zeg tegen hem: "maar er zijn toch randzaken genoeg om over te schrijven?" Denk aan de Readshop in het dorp, die hebben het na een column in DVHN ook niet makkelijk....Mets kijkt me aan en zegt: Weet je, ik ga ff met de klompen op tafel, ff niks, ff tranquillio. En hij mag dat.....

Ik groet u,

Anne Post

Laatste nieuws

14 december 2018, 23:56
Vrijdag 30 november jl. is de derde ronde van de klaverjascompetitie 2018-2019 gespeeld. Er waren deze...
14 december 2018, 23:18
Aan alles komt een einde is een gezegde en dat geldt voor mij nu als Coördinator voor de scheidsrechters...
11 december 2018, 14:53
In verband met de opbouw voor de kantinequiz die a.s. zaterdag bij Omlandia wordt gehouden, sluit de...
02 december 2018, 22:07
Zaterdag 1 december is Omlandia JO13-1 kampioen geworden. In de wedstrijd tegen directe concurrent DVC...
01 december 2018, 23:17
Op 15 december staat Omlandia's kantinequiz weer op het programma. Net zoals de voorgaande jaren zal...
21 november 2018, 10:29
Op vrijdag 28 december 2018 organiseert de vv Omlandia de 16e...
U bevindt zich hier: Start Nieuws Wedstrijdverslagen Omlandia JO7-1 Katatonisch (Wedstrijdverslag JO7-1)