Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.

Het duurt zooo lang (Wedstrijdverslag JO7-1)

Dag lieve lezers, Mets, misschien kent u me nog? Ergens rond Valentijnsdag heb ik mijn laatste verslag geschreven...nu is het niet zo dat ik zoveel liefdesverzoeken heb gekregen dat ik geen tijd had om te schrijven, maar ons voetbal werd afgelast....steeds weer...week op week....maand op maand.
Zoonlief en ik gingen ons stierlijk vervelen op de zaterdagen, dus wat doe je dan als betrokken vader? Leuke uitjes doen! Mets, ik zal je even een kleine opsomming geven zodat je niet denkt “wat zwetst die Tosti weer uit zijn nek”....
We hebben onder andere:
Gekitedsurfd (Engels) in Namibië
Pijnbomen geteld bij de jaarlijkse telling op Hawaï
Meegedaan aan een straatrace op Cuba
Kennis gemaakt met Dokter Pol in Michigan, wel grappig, mijn vader heeft hem vorig jaar ontmoet dus ik zeg tegen hem: I’m Abel’s sun.... grappig
En toen telefoon...ergens in the outback van Alaska: coach en inmiddels warme vriend Michel Winter. “Waar zijn jullie? Zaterdag voetballen en geen schnitzelgezanik...op tijd zijn!” Een luid gejuich ging door de straten van Alaska and here we are, back in town!

We schrijven zaterdag 14 april en we spelen thuis op het prachtige sportcomplex van VV Omlandia..... U zult zich waarschijnlijk afvragen of er ook nieuwe dingen zijn na een rustperiode van enkele maanden? Nou we hebben nieuwe korte broeken. Voordeel van deze korte broeken is dat je geen stukje been meer ziet en ze zijn lekker warm. Het rennen is even wennen (mooi geschreven Tosti, soms geniet ik van mijn schrijfkunsten)....
Het is heerlijk om de geur van kunstgras weer op te mogen snuiven en de jongens hebben er meer dan zin in.
Onze tegenstanders zijn: ZNC (Zuidbroek), HS '88 (Hoogezand) en wederom NEC (Delfzijl)..... Nadat mijn jongste nakomeling een worm heeft ontdekt op het kunstgras, voor mij ook een compleet raadsel hoe zoiets kan, beginnen we de strijd tegen ZNC.
We komen op 0-1 achter, de jongens voelen zich nog onwennig na zoveel trainingsuren en geen wedstrijden, maar herpakken zich knap. Tim maakt de 1-1 en de beer is los...We zijn zoooo blij en vieren de goal! We laten ZNC toch maar de 1-2 maken, vanaf de aftrap overigens, zodat we nu gewoon kunnen voetballen. Wij spelen het liefst vanuit achterstand en onder druk....Onze Tim maakt de 2-2: hij loopt op de goal af, kan simpel scoren, maar Tim denkt: "Dat zou wel heel makkelijk zijn"...dus kapt ie fenomenaal zijn tegenstander uit en schiet beheerst binnen....prachtig. Onze parel Kazeem scoort de 3-2 en onmiddellijk daarna schiet Yanieck op de paal....Het is een prachtpot voetbal en ik geniet. ZEC zet nog één keer aan, maar hun inzet eindigt op de lat....

HS'88

We gaan vrolijk verder en Levi Oosterbeek schiet werkelijk schitterend en van grote afstand de 1-0 binnen. Levi denkt: "dat kan ik heus nog wel een keer" maar dit keer staat de paal in de weg.
Tussendoor maakt HS'88 de 1-1. Beetje druk op de ketel en dan gaan we voetballen. Kazeem begint aan een indrukwekkende solo en Julian maakt de 2-1. Geen vuiltje aan de lucht. Levi scoort zijn tweede prachtgoal en ook Kazeem maakt schitterend zijn tweede. Tim scoort de 5-1....Mets volg je het nog? 5-1! En dat jong van Oosterbeek doet het gewoon nog een keer: Prachtig prachtig prachtig maakt hij zijn derde. Alsof van Basten in '88 gewoon drie keer zijn geweldige goal maakt....zoiets. Julian scoort de 7-1 en scheidsrechter Winter babbelt op zijn gemak met het teleurgestelde publiek uit Hoogezand....7-1! Daar mag je me voor wakker maken....
Mama Kim verzorgd de ranja, ook dat gaat goed ondanks de day after en Mets, er is geen vuiltje, geen wormpje aan de lucht.....

NEC

Na een schot van Levi op de kruising komen we met 0-2 achter, maar de goede lezers weten: Druk en achterstand is doping voor onze jongens, en na twee goals van Julian Winter eindigen we met een zwaarbevochten en verdiend gelijkspel.....
Hawaï was gaaf, Cuba genieten, maar niks weegt op tegen de blije koppies van die jonge gastjes....Hier trainen we iedere week voor en dit is de reden dat ik iedere week op zaterdag, als de haan nog geen kik heeft gegeven, mijn bed uitstap.....

Ps...Lieve vriend Mets, voor jou bijna geen winterstop las ik en jullie hebben het lastig toch in de competitie? Weet je nog dat Louis D zijn bril kwijt was, uit bij CVVB? Dat hij schreeuwde naar de bank, dacht ie, maar ondertussen schreeuwde naar een stel koeien in een weiland? Omdat ie niks zag? Dat we dat zoooo erg voor hem vonden? Dat we gezamenlijk gezocht hebben en zijn bril vonden? Dat Louis toen weer opbloeide als een tulp in het voorjaar? Ik denk daar nog vaak aan en wat ik er mee wil zeggen: hoe koud het ook is en hoe groot de achterstand, er is altijd wel iemand die je bril vindt!

Ik groet u!

Anne Post

Laatste nieuws

21 april 2018, 16:22
Zou René Hovenkamp de Japanse spelmaker Ritsu Doan kunnen afstoppen? Is Jeroen Haan een beetje...
21 april 2018, 16:14
Om 07.48 uur stappen we deze zaterdagmorgen op de fiets richting het sportpark van de plaatselijke V.V....
18 april 2018, 15:15
Op 24 mei 2018 is de humoristische voorstelling ‘Dat schiet lekker op zo!’ in de Tiggelhal in Ten Boer....
15 april 2018, 21:18
Dag lieve lezers, Mets, misschien kent u me nog? Ergens rond Valentijnsdag heb ik mijn laatste verslag...
14 april 2018, 15:19
De Frans Hoek keepersdag bij Omlandia wordt verplaatst naar de krokusvakantie in 2019. We hebben deze...
Vacature Secretaris (Bestuursmededeling)
12 april 2018, 22:00
Omdat onze secretaris Andrea Maring heeft aangegeven aan het einde van dit seizoen te stoppen, zijn...
12 april 2018, 21:59
Beste Jeugdleden, Download hier het inschrijfformulier voor de Omlandia Sportdag die wordt gehouden...
10 april 2018, 19:29
Clubblad 'De Treffer' nummer 7 (april) staat online. Klik hier voor de Treffer 7 - april 2018.
09 april 2018, 22:55
In elke wedstrijd zitten wel momenten waar we wat mee kunnen. Zoals er in elke wedstrijd ook wel...
09 april 2018, 22:50
persbericht TEN BOER – Omlandia is voor het nieuwe seizoen op zoek naar een verzorger(ster)....
05 april 2018, 17:44
Leden die, om welke reden dan ook, hun lidmaatschap willen beëindigen, dienen dit voor 1 juni a.s....
03 april 2018, 18:13
Beste jeugdleden, Op woensdag 2 mei (meivakantie) organiseert Omlandia een sportdag voor de JO9 t/m...
29 maart 2018, 19:33
Er zijn 64 mooie foto’s geplaatst van de wedstrijd Omlandia JO-19 tegen Middelstum JO-19 op 24 maart....
Gezocht kantinemedewerker(s) (Bestuursmededeling)
18 maart 2018, 22:36
v.v. Omlandia biedt u of uw kinderen voor en na afloop van een training/wedstrijd graag wat te drinken...
15 maart 2018, 13:38
Sinds vandaag kun je van je eigen team de stand weer bekijken op onze website. Ga naar je elftal en...
14 maart 2018, 10:05
Vanmorgen hebben we een paar wijzigingen doorgevoerd in het menu. Onder het kopje "Wedstrijden"...
08 maart 2018, 00:17
Wat een vreemde titel van dit stuk proza, hoor ik u denken. Een enkeling zal een...
08 maart 2018, 00:10
De invulling van begeleiders en trainers voor komend seizoen is al weer gestart. Ook voor de JO19 is nu...
U bevindt zich hier: Start Nieuws Jeugd Het duurt zooo lang (Wedstrijdverslag JO7-1)